Büroteks gelişen teknolojinin nefesini soluyan ve müşterilerine, sürekli yenilikçi çözümler sunan bir  kuruluştur ve 1992 yılında küçük bir işletme olarak başlamış olan iş hayatı büğün 25 yıllık  bilgi birikim tecrübe ile birlikte bizi değerli kılan müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla devam etmektedir.

Kuruluşumuzun gerçek odak noktası olarak doğru zaman, yer ve iş modeli ile sahip olduğumuz tüm birikimi doğru şekillendirerek Denizli ve civar illere hem kaliteli hemde ekonomik ve hızlı çözümler sunmak için çalışıyoruz. Şirketimiz delikliçınar şubesinde dijital baskı , plan kopya, kırtasiye ve promosyon hizmetleri izmir asfaltı üzeri sümer şubesinde totem, tabela, araç kaplama, branda folyo baskı hizmetleri Saltak caddesi şubesinde dijital baskı makinaları satış , servis, kiralama hizmetleri vermektedir.

Büroteks olarak ihtiyacınız olan her türlü dijital baskı, büro makinaları ve açık hava reklam çözümleri çeşitlerinin kurumsal imajınızı ne kadar güçlü kılabileceğini biliyoruz ve sizi bizimle çalışmaya davet ediyoruz.

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi haline getirerek öğrenen ve sürekli gelişen "Digital Baskı, Buro Makineleri, Açıkhava Reklamcılığı" firması olarak tüm paylaşımlarımızın kurumsal kimlik ve markalaşma süreçlerinde ki güvenebileceği tek odak noktası olmak.

Misyonumuz

Siz değerli paydaşlarımız ile ilişkilerimizde; kaliteden, profesyonellikten ve inovatif yaklaşımlardan ödün vermeden, karşılıklı güven içerisinde idame ettirebilmek aynı zamanda devamlılığını sağlayabilmek için sürekli olarak kendimizi yenileyeceiz.

İlkemiz

Müşteri odakliı yenilikçi çözümler üreterek, reklam maliyetlerini minimize edip görsel iletişim verimliliğini artırarak tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır

Neler Yapıyoruz?

Yılların deneyimini günümüz teknoloji ve profesyonel ekibi ile irleştirerek siz değerli firmaların kurumsal kimlik yapılanmasına yönelik stratejiler geliştirmekteyiz. Hayal ettiğiniz projeler hızlı ve pratik çözümleyerek hayata geçiriyoruz.

PLANLI ÇALIŞIYORUZ

Müşterilerimizi iyi anlıyor ve planlı çalışıyoruz. Söz verdiğimiz gibi zamanında işimizi sonuçlandırıyoruz.

TASARLIYORUZ

Belirlenen lansman tarihine kadar yapılması gereken tüm tasarımların, proje ürünlerinin zamanından önce tasarlanıp / hazırlanıp onay alması için tüm iş güzümüz ile çalışıyoruz.

DENEYİMLİYİZ

Her başarılı projenin ardında yaratıcı hayal gücü, doğru planlama ve strateji belirleme, her açıyı araştırma ve olabilecek herşeyi öngörme, teknolojinin tüm olanaklarını kullanabilme ve en önemlisi çağdaş bir kültüre sahip deneyim gerekmektedir.

ARAŞTIRIYORUZ

Bizim için yaptığımız iş; kurumunuzun, şahsınızın imajını, misyonunu ve vizyonunu yansıtan bir tanıtım yoludur. Bu tanıtım, hizmet yönteminin öneminin ve ciddiyetinin bilincinde olan uzman ve profesyonel bir firma olarak sürekli araştırma içerisindeyiz.

 

 

TEDARİKÇİLERİMİZ