Fuar stant sistemleri genel olarak üç bölümde incelenebilir.

  • Firmanıza Özel Kreatif Fuar Stantları
  • Modüler Sistem
  • Display Sistemler

Firmanıza Özel Kreatif Fuar Stantları

Firmanızın ihtiyacına göre özel olarak tasarlanan stantlardır. Burada önemli olan nokta ihtiyacınızın iyi tespit edilip, bu ihtiyaca göre uygun tasarım yapılıp, uygun malzemeler kullanarak hedef noktanız olan müşterileri standa çekebilmektir. Diğer stantlara göre maliyeti daha yüksek olup bir o kadar da daha şık bir görünüme sahip olur.

Modüler Sistem

Bu sistemde, katılacağınız fuarda kiralamış olduğunuz alanın boyutuna göre, hazır alüminyum profillerle kolon ve kirişler yapılarak sonrasında da üzerine 8mm MDF Lam kaplanıp duvar oluşturularak elde edilen bir sistemdir.

Duvar renkleriniz istediğiniz görsel ya da renk ile kaplanarak farklılık oluşturulur. Genel olarak bakıldığında aynı tip stantlardır. Firmanızın kurumsal renkleriyle değişkenlik gösterir. Değişik tip ve modellerde üretim yapıla bilinir.

Display Sistem

Fuarı kiralayan firmalar, kiralamış olduğunuz alanınızı hazır bölme duvarlarla çevrelerle, bu alan genelde fuarın duvar taraflarında kullanılır. Sizin ekstradan bir duvar oluşturmanıza gerek kalmaz. Bu alan içerisinde de Display Ürünler kullanılır. Örümcek Stant, Örümcek Masa, Roll-Up, X-Banner, Tanıtım Standı, X Banner v.s.